wtorek, 17 maja 2011

Ettercap - moja własna interpretecja potwora z D&D

 Gra coraz szybciej się rozwija, a co za tym idzie potrzeba jest stworzenia dużej ilości potworów. Dziś wykonałem prosty model Ettercapa.

Czym są te stworzenia?

Ettercapy są brzydkimi, dwunożnymi stworami, które bardzo dobrze współżyją ze wszystkimi rodzajami olbrzymich pająków. Mimo, że niezbyt bystre, są bardzo okrutne, przebiegłe i sprawne w zastawianiu pułapek – jak pająki, które często żyją blisko nich.
Ettercapy mierzą około 6 stóp wzrostu, choć przygarbione, pochylające się podczas poruszania, wydają się na pierwszy rzut oka mniejsze. Mają krótkie, wrzecionowate nogi, długie ręce, sięgające niemal do kolan i duże, wydatne brzuszyska. Dłonie stworów są zakończone kciukiem i trzema długimi palcami, zaopatrzonymi w ostre, zakrzywione szpony. Ich ciała są pokryte kępkami gęstej, kręconej czarnej sierści, a skóra jest ciemna i gruba. Głowy Ettercapów mają niemal koński kształt. Ich duże, gadzie oczy są zazwyczaj krwawo czerwone. Paszczęka jest olbrzymia i wypełniona bardzo ostrymi zębami oraz długimi kłami, wyrastającymi z górnej szczęki. Ettercapy nie mają swojego języka. Porozumiewają się za pomocą kombinacji wysokich dźwięków, pisków i gestów.

 opis zapożyczony z encyklopedii D&D

A teraz trochę renderów: Wersja low poly Ettercapa ma 1658 tris. Na koniec wersja medium poly, tak aby zobaczyć model bardziej wygładzony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz